2019-11-14 00:00:00 - Ewelina Trościńska
W trosce o bezpieczeństwo

We wtorek 12 listopada 2019r. w Dziennym Domu „SENIOR+” w Wiekowie odbyło się spotkanie seniorów z pracownikami Urzędu Gminy Darłowo Panem Emilem Gawędą oraz Panem Piotrem Słupskim, którego tematem były m.in.: zagrożenia związane z pożarem w domu, zagrożenia związane z emisją tlenku węgla, sposoby powiadamiania służb ratowniczych, jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia, a także jak prawidłowo przeprowadzić resuscytację krążeniowo oddechową. Dalsza część spotkania przeznaczona była na zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce gdzie osoby chętne miały możliwość przeprowadzić czynności ratownicze na fantomach.

senior.gov.pl

Dzienny Dom "Senior+" w Wiekowie

Wiekowo 1c, 76-150 Darłowo
tel. +48 663 089 111     ePUAP: /seniorplus/domyslna   e-mail: senior.plus@ugdarlowo.pl
Administratorem danych osobowych jest Dzienny Dom "Senior+" , Wiekowo 1c, 76-150 Darłowo
Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - e-mail: iod@senior-plus.gminadarlowo.pl lub pisemnie na adres wskazany powyżej.

Projekt i wykonanie: Maciej Rudnikowski